Prodüksiyon-Yapım Hizmetleri
MEDYAPRODUKSIYONHIZMETLERI

Video kullanan işletmelerin yüzdesi geçen yıl içinde %63’ten %81’e yükseldi. Video prodüksiyonu biz konuşurken genişliyor ve gelişiyor. TikTok gibi video öncelikli platformlar her gün pazarı dolduruyor ve popülerlikleri videonun bir araç olarak başarısını gösteriyor. Bir Facebook yöneticisi, 2023 yılına kadar platformlarda hiç metin olmayacağını, sadece videonun olacağını dile getirdi. Tüketiciler, bir ürün hakkında okumaktansa bir video izlemeyi tercih ediyor.

Biz, şirket içi video prodüksiyonunda uzmanlaşmış kadromuzla ve markanız için yüksek kaliteli, trafiği artıran videolar oluştururuz. Bizimle iletişime geçin…

Video Prodüksiyonunun Markalar İçin Önemli Olmasının Nedenleri

Prodüksiyon Hizmetleri, ürününüzü veya hizmetinizi açıklamak için harikadır.

Özellikle yeni başlayan işletmeler için videolar oldukça önemlidir, hedef kitlenizin dikkatini 2 dakikadan kısa bir sürede çekebilir. İzleyiciler bir video izlediğinde %95’ini, yazılı içeriği okuduktan sonra ise %10’unu hatırlayabilirler. Videonuzu izlerken, onlara neler sunabileceğinizi ve sorunlarını nasıl çözebileceğinizi öğreniyorlar. Prodüksiyon Hizmetleri, yazılı içerikten çok daha etkilidir. Videolu reklamlar, keyfi satın alma niyetini yüzde 97 ve marka çağrışımını yüzde 139 artırır.

 

 

 

Gupyco Prodüksiyon Hizmetleri

Gupyco, izleyicilerden olumlu yanıt almak üzere tasarlanmış içerik üretmek için çeşitli alanlarda önde gelen şirketlerle birlikte çalışır. İster şirket kültürüyle ilgili bir video, ister etkinlik, ister gruplar için fotoğrafçılık olsun. Gupyco deneyimli ekibiyle yanınızdadır. Yüksek kaliteli kameralar, profesyonel ses kayıt ekipmanları ve en son teknolojilerin tümü dahil olmak üzere en kaliteli film prodüksiyon ekipmanlarıyla çalışıyoruz. Gupyco’nun İzmir’de sunduğu medya prodüksiyon hizmetleri hakkında sorularınız için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. İhtiyaçlarınızı tartışmaktan ve şirketinizi veya projenizi bir sonraki seviyeye taşıyacak bir medya ve pazarlama planı geliştirmekten mutluluk duyarız.

yakında

Prodüksiyon Hizmetlerinin Yarattığı Etkiler

İnternet kullanıcılarının yaklaşık %50’sinin alışverişe çıkmadan önce bir ürün veya hizmetle ilgili video aradığını biliyor muydunuz? Birçok kişi için videonun etkileşimi daha kolaydır ve daha yüksek katılım ile, daha fazla müşteri dönüşümü sağlar. Video prodüksiyonu, bugün pazarlamada sahip olduğunuz en güçlü varlıktır. Çok yönlü, eğlenceli, canlı, bilgilendirici ve sınırsızca paylaşılabilirdir.

Gupyco olarak medya prodüksiyon hizmetlerine bu kadar önem vermemizin sebebi budur. Hadi Konuşalım. Bizimle iletişime geçin…

Next Project
Promosyon ve Tanıtım Ürünleri
PROMOSYON