Gupyco İzmir yazılım isteklerinizi, duyarlılıkla, pazarlama stratejisiyle, yetenekli uzmanlardan oluşan bir ekiple sizler için geliştiriyor.

Yazılım Geliştirme Hizmetleri, yalnızca belirli bir proje veya görev için zamandan tasarruf sağlamakla kalmaz aynı zamanda şirketlere, daha makul bir maliyetle uygun çözümler sunar.

Web Geliştirme

Özel web geliştirme çözümlerimiz iş akışlarını hızlandırır, gelirleri artırır ve konseptten koda ve geliştirmeden dağıtıma iş operasyonlarını optimize eder.

Özel Uygulama Geliştirme

Yüksek düzeyde ölçeklenebilir, esnek ve birlikte çalışabilir web, mobil, masaüstü ve hibrit uygulamalar sunmak için sektöre özel teknoloji deneyimimize güveniyoruz.

Web, masaüstü geliştirme, uygulama geliştirme veya mobil uygulama geliştirme olsun, sunduğumuz hizmetler için kusursuz kaliteyi, zamanında teslimatı ve sorunsuz iletişimi garanti ediyoruz.
Hizmetlerimize ihtiyacınız varsa, Gupyco’yu güvenilir teknoloji ortağınız yapmayı düşünebilirsiniz.

Web, masaüstü geliştirme, mobil uygulama geliştirme olsun, sunduğumuz hizmetler için kusursuz kaliteyi, zamanında teslimatı ve sorunsuz iletişimi garanti ediyoruz.

UX/UI Tasarımı

Müşteri deneyimlerini birden çok kanalda dönüştüren duyarlı ve ölçeklenebilir uygulamalar tasarlamak için en son UI/UX teknolojilerinden, mimarilerinden ve trendlerinden yararlanın.

Şirket büyüdükçe, çalışan sayısı, müşteri ve satış sayısı artar. Tüm süreçleri hatırlamak daha zor hale gelir. Örneğin, bir çalışanınız müşteriyi zamanında aramayı unutabilir veya son teslim tarihini kaçırabilirsiniz.

Bu, şirketin sadakatini ve kârını etkiler. Şirket büyüdükçe hizmet kalitesinin düşmemesi için iş süreçlerinin otomatikleştirilmesi gerekir. İlk aşamada, çoğu şirket müşteri ilişkileri yönetimi uyguluyor.

Bu çözüm, hem mal hem de hizmet satan firmalar için uygundur. İkinci aşama, kaynak planlama teknolojisinin tanıtılmasıdır. İşletmedeki personel sayısı arttıkça insan kaynakları yönetimi ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Gelin bu sistemleri daha ayrıntılı olarak ele alalım.

Kurumsal Kaynak Planlama ( ERP ) Çözümleri

Envanter ve dağıtım yönetimi, üretim, muhasebe ve daha fazlası dahil olmak üzere temel iş fonksiyonlarını kapsayacak şekilde tasarlanmış mevcut çözümleri yenileyerek veya sıfırdan kaynak planlama sistemleri geliştirerek özel çözümler geliştiriyoruz.

Yönetim sistemleri nelerdir?

Müşteri İlişkileri Yönetimi  sistemleri, mal ve hizmetlerin satışı, pazarlaması, potansiyel ve mevcut müşterilerle çalışmak için uygundur. Sistemin avantajı, müşteri ile çalışma geçmişinin programda kronolojik sırayla saklanmasıdır.

Kaynak Planlama, şirket kaynaklarını yönetmeyi amaçlayan bir sistemdir. Program, departmanlar arasında bilgi alışverişinde bulunmanıza ve görevleri dağıtmanıza olanak tanır.

Kaynak Planlama bilgi sistemleri satış, personel, muhasebe yönetimi için tasarlanmıştır. Bu aynı zamanda bir depo muhasebe sistemi ve muhasebe otomasyon sistemlerini de içerir.

Yönetici ve personelin süreçleri ve departmanlar arasındaki etkileşimi kontrol etmesi zorlaştığında, şirketin kendi kaynak planlama sistemini geliştirmesi gerekir.

Kaynak Planlama sistemi, işletmenin çalışmalarını yeni bir düzeye taşır.

İnsan Kaynakları Yönetimi , personel yönetimi için bir programdır. Personel kararlarını izlemenize, personelin etkinliğini değerlendirmenize ve motivasyonu görmenize, tatil programlarını ve eğitimlerini kontrol etmenizi sağlar.

web tasarım

Web Geliştirme

rakip analizi

Özel Uygulama Geliştirme

macbook-table-boroda

Özel Yazılım Çözümleri

izmir yazılım

Kurumsal Yazılım

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

UX/UI Tasarımı

seo-analizi

CRM Çözümleri

seo-analizi

 ERP Çözümleri

seo-analizi

HRM Sistemleri

Dijital önerilerimiz

Dijital önerilerimiz için

Bizi ziyaret edin

Bizi ziyaret edin

E-Ticaret

Yazılım Geliştirme

Destek

İzmir Web Tasarım, İzmir Sosyal Medya Yönetimi, İzmir Logo Tasarım, İzmir Kurumsal Kimlik, İzmir SEO Danışmanlığı, İzmir Dijital Reklam, İzmir Video Prodüksiyon, İzmir Yazılım, İzmir Kreatif Tasarım ve izmir Promosyon, izmir sosyal medya danışmanlığı izmir web sitesi tasarımı, izmir reklam ajansları, reklam ajansı izmir, yazılım izmir, hizmetleri vermektedir.