Gupyco İzmir video prodüksiyon, duyarlılıkla, pazarlama stratejisiyle, yetenekli uzmanlardan oluşan bir ekiple sizler için tasarlıyor.

Video prodüksiyon, dijital pazarlama stratejinizin önemli bir parçası olabilir, işinize yüz ve ses veren ve web siteniz için yüksek SEO değeri sunar. Video kullanan işletmelerin yüzdesi geçen yıl içinde %63’ten %81’e yükseldi. Video prodüksiyonu biz konuşurken genişliyor ve gelişiyor. TikTok gibi video öncelikli platformlar her gün pazarı dolduruyor ve popülerlikleri videonun bir araç olarak başarısını gösteriyor. Bir Facebook yöneticisi, 2023 yılına kadar platformlarda hiç metin olmayacağını, sadece videonun olacağını dile getirdi. Tüketiciler, bir ürün hakkında okuma yapmaktansa, bir video izlemeyi tercih ediyor.

Video Prodüksiyon

Prodüksiyon  işletmeler için oldukça önemlidir, hedef kitlenizin dikkatini 2 dakikadan kısa bir sürede çekebilir. İzleyiciler bir video izlediğinde %95’ini, yazılı içeriği okuduktan sonra ise %10’unu hatırlayabiliyor. Videolu reklamlar, keyfi satın alma niyetini yüzde 97 ve marka çağrışımını yüzde 139 artırır.
Gupyco, izleyicilerden olumlu yanıt almak üzere tasarlanmış içerik üretmek için çeşitli alanlarda önde gelen şirketlerle birlikte çalışır. İster şirket kültürüyle ilgili bir video, ister etkinlik, ister gruplar için fotoğrafçılık olsun.
Gupyco deneyimli ekibiyle yanınızdadır. Yüksek kaliteli kameralar, profesyonel ses kayıt ekipmanları ve en son teknolojilerin tümü dahil olmak üzere en kaliteli film prodüksiyon ekipmanlarıyla çalışıyoruz.
Gupyco’nun İzmir’de sunduğu medya prodüksiyon hizmetleri hakkında sorularınız için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. İhtiyaçlarınızı tartışmaktan ve şirketinizi veya projenizi bir sonraki seviyeye taşıyacak bir medya ve pazarlama planı geliştirmekten mutluluk duyarız.

Video Prodüksiyon Hizmetleri

Güzel hazırlanmış bir kurumsal video, ürün ve hizmetlerle birlikte şirket profilinizi sergilemenize yardımcı olabilir. Daha fazla müşteriye ulaşmanın, markanız ve ürünleriniz hakkında en iyi izlenimi yaratmanın etkili bir yoludur.
Anketler, video içeriğinin web sitenizdeki satışları ve paylaşımları %80’in üzerinde artırabileceğini gösteriyor.
İnternet kullanıcılarının yaklaşık %50’sinin alışverişe çıkmadan önce bir ürün veya hizmetle ilgili video aradığını biliyor muydunuz? Birçok kişi için videonun etkileşimi daha kolaydır ve daha yüksek katılım ile, daha fazla müşteri dönüşümü sağlar.
Çevrimiçi video izlemek kitap okumaktan çok daha kolaydır. Video izlemek, daha eğlencelidir ve izleyicinin rahatlamasını sağlar. İnsanlar, fazla çaba gerektirmediği için video izlemeyi severler,
Video oluşturmanın ve yayınlamanın temel amacı güven oluşturmaktır.
Video prodüksiyonu, bugün pazarlamada sahip olduğunuz en güçlü varlıktır. Çok yönlü, eğlenceli, canlı, bilgilendirici ve sınırsızca paylaşılabilirdir.
Video prodüksiyonunu bu kadar özel yapan şey, görselleri sesle birleştirerek gerçek yaşam deneyimini simüle etmesidir. Video, tüketicilerin bir ürünü hiç satın almamış olsalar bile deneyimlediklerini hissetmelerine yardımcı olabilir.
Gupyco olarak medya prodüksiyon hizmetlerine bu kadar önem vermemizin sebebi budur.

video çekimi

Video Klip Çekimi

video-prodüksiyon

Reklam Videosu

Gupyco

Tanıtım Videosu

Dijital önerilerimiz

Dijital önerilerimiz için

Bizi ziyaret edin

Bizi ziyaret edin

Klip Çekimi

Reklam Çekimi

Tanıtım Videosu

Portre Video

Lansman Çekimi

Ürün Tanıtım Çekimi

İzmir Web Tasarım, İzmir Sosyal Medya Yönetimi, İzmir Logo Tasarım, İzmir Kurumsal Kimlik, İzmir SEO Danışmanlığı, İzmir Dijital Reklam, İzmir Video Prodüksiyon, İzmir Yazılım, İzmir Kreatif Tasarım ve izmir Promosyon, izmir sosyal medya danışmanlığı izmir web sitesi tasarımı, izmir reklam ajansları, reklam ajansı izmir, Video Prodüksiyon izmir, hizmetleri vermektedir.