Gupyco İzmir promosyon ürünü gereksinimlerinizi duyarlılıkla, pazarlama stratejisiyle, yetenekli uzmanlardan oluşan bir ekiple sizler için tasarlıyor.

 

 

Dijital bir reklam birkaç saniye içinde sindirilir. Bir e-posta kolayca silinir. Bununla birlikte, fiziksel markalı ürünler çok daha uzun süre dayanır.

Kalemler, kırtasiye malzemeleri veya ajandalar gibi faydalı ürünler, tüketicilerin elinde tutma olasılığı daha yüksek olan ürünlerdir.

Bir promosyon ürünü her kullanıldığında, daha fazla insanın işletmeniz hakkında farkındalık kazanması için potansiyel oluşturur.

Ürüne yalnızca bir sefer yatırımı yaparsınız, ancak ürünler kullanımda kaldıkça getirileri günler, haftalar ve hatta yıllar boyunca devam eder.

Eşantiyonlarının da kartvizitlerde olduğu gibi iletişim bilgileriniz olduğunu unutmayın. Hediyelik ürünlerde şirket logonuz, resimleriniz ve sloganınız bulunur. Somut ürünler böylece tüketicilerin günlük olarak kullanabilecekleri kullanışlı bir kartvizit işlevi görür.

Hediyeler, müşterilerinizle uzun süreli ilişkiler kurmanın harika bir yoludur.
Müşteriler kendilerini değerli hissetmeyi severler.

Müşterilere faydalı hediyeler göndermek onları olumlu yönde etkileyecek, bağlılık ve memnuniyet duygusunu artıracaktır.

Promosyon Ürünleri Neden Önemlidir?

İnsanlar bir dijital afiş reklamına veya bir sosyal medya fotoğrafına dokunamazlar. Elle tutulabilir bir şey, müşteriniz ve işiniz arasında somut bir bağlantı kurar.

Eşantiyonlarınız tekrar ve tekrar görüp kullanıldıkça şirketinizi daha akılda kalıcı hale getirir.
Bir masa çekmecesinde çürüyen bir kartvizitteki logonuz ve iletişim bilgileriniz marka bilinirliği oluşturmaz.

Kartvizitlerin yeri ve zamanı elbette vardır ama bazen ekstra bir şeye ihtiyacınız olur. Bununla birlikte, iş bilgilerinizin bulunduğu bir fare altlığı, seyahat kupası veya el çantası, markanızı hatırlamayı kolaylaştırır.

Eşantiyon ürünleri, işyerinde güçlü marka kimliği ve personel bağlılığı oluşturabilir. Teşvik, eşantiyon veya sadece standart ofis kırtasiyenizin bir parçası olarak eşantiyon ürünleri sunarak çalışanlarınızdan birer marka elçileri oluşturabilirsiniz.

Personeliniz, arkadaşlarına ve ailelerine ücretsiz dağıtacakları ürünler ve kişisel bir tavsiye ile markanızın pazarlama erişimini genişletecektir.
İşletmeler, daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmanın uygun maliyetli bir yolu olarak eşantiyon ürünlerine ihtiyaç duyar.

Bu, müşterileri çekmek için düşük maliyetli bir pazarlama yöntemidir. Yerleşik küresel firmalar bile bu pazarlama stratejisine başvurur.

Promosyon Ürünlerinin Etkileri

Hediyelik ürünler yıllardır uygun maliyetli bir pazarlama taktiği olarak kullanılmaktadır. Yeni işletmelerden büyük işletmelere kadar, bu eşantiyonlar pazarlamacıların favorisidir. PPAI eşantiyon ürünlerinin kullanımıyla ilgili bazı ilginç istatistikler listeledi.

Bunlardan bazıları: Her 10 tüketiciden altısı eşantiyon ürünlerini iki yıla kadar yanlarında bulunduruyor.

İnsanların %85’i bir eşantiyon ürünü aldıktan sonra reklam verenle iş yapıyor.

Tüketicilerin %89’u bir eşantiyon ürününü aldıktan iki yıl sonra bile reklam vereni hatırlayabiliyor. Tüketicilerin %63’ü eşantiyon ürünlerini ihtiyaç olmadığı zamanlarda hediye ediyor.

Eşantiyon ürünlerinin iş tanıtımı için önemi bu istatistiklerden ölçülebilir.
PPAI tarafından yapılan bir araştırmaya göre, insanların %94’ü hediyelik ürünü  nereden aldıklarını hatırlıyor.
Araştırma, tüketicilerin %83’ünün reklam mesajı olan hediyelik almaktan hoşlandığını ortaya koyuyor.

Ürünleri alanların %85’i reklam verenle iş yapıyor. Ayrıca, ankete katılan tüketicilerin %58’i hediyelik eşyalarını bir yıldan dört yıla kadar sakladıklarını söyledi.

Araştırmanın ortaya koyduğu bir diğer önemli istatistik, tüketicilerin %89’unun, ürünleri aldıktan sonra 24 ay boyunca reklam verenin adını veya şirket adını hatırlayabildiklerini söylemesidir.

Bu önemli istatistikler, hediyelik eşyaların pazarlama ve marka bilinirliği açısından önemine vurgu yapmaktadır.

promosyon kalem

Promosyon Kalem

promosyon şapka

Promosyon Şapka

Gupyco

Promosyon Bayrak

Gupyco

Promosyon Ajanda

promosyon bardak

Promosyon Bardak

promosyon tshirt

Promosyon T-shirt

Dijital önerilerimiz

Dijital önerilerimiz için

Bizi ziyaret edin

Bizi ziyaret edin

Promosyon Kalem

Promosyon Takvim

Promosyon Bloknot

Promosyon Ajanda

Promosyon Saat

Promosyon Termos

İzmir Web Tasarım, İzmir Sosyal Medya Yönetimi, İzmir Logo Tasarım, İzmir Kurumsal Kimlik, İzmir SEO Danışmanlığı, İzmir Dijital Reklam, İzmir Video Prodüksiyon, İzmir Yazılım, İzmir Kreatif Tasarım ve izmir Promosyon, izmir sosyal medya danışmanlığı izmir web sitesi tasarımı, izmir reklam ajansları, reklam ajansı izmir, promosyon izmir, hizmetleri vermektedir.