Gupyco İzmir logo tasarım gereksinimlerinizi duyarlılıkla, pazarlama stratejisiyle, yetenekli uzmanlardan oluşan bir ekiple sizler için tasarlıyor.

Logo tasarımı yaptırmak bir iş kurmayı düşündüğünüzde birinci öncelik gibi görünmeyebilir. “Belki de bir logoya ihtiyacım bile yoktur” diye de düşünebilirsiniz. Böyle düşünmeyin. Logosu olmayan büyük bir marka gördünüz mü? Tabii ki de görmediniz. Logonuzun, müşterilerinizin markanızı nasıl algılayacağı üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Bir logoya sahip olmak, markanızı başarılı kılmanın ayrılmaz bir parçasıdır. Hadi sizinle logonuz neden işinizin çok önemli bir parçası onu konuşalım.
Markanız, insanların hizmetleriniz hakkında sahip olduğu deneyim, algı ve itibarın bir sonucudur. Markalaşma, markanızı (strateji) oluşturmak için gerçekleştirilen eylemlerdir.

Ve marka kimliği, markanızın somut ifadesidir (logo, tipografi, renkler vb.). Bununla birlikte, logonuz işletmeniz için önemlidir çünkü sahiplik, kalite ve değerleri iletir. Ürünlerinize, kartvizitinize, web sitenize, sosyal medyanıza ve en önemlisi müşterilerinizin zihnine işlenir.

Logonuz muhtemelen insanların şirketinizle ilk etkileşimlerinden biri olacaktır ve sağlam bir ilk izlenim bırakmak, kaliteli bir hizmet sunduğunuzu gösterme ve amacınızı görsel olarak ifade etme fırsatınızdır.

Profesyonel Logo Tasarımı

Hedef kitlenizle hızlı bir şekilde bağlantı kurmak için logonuzun net yorumlanabilir olması gerekir. İyi bir tasarım ayırt edici, uygun, pratik, grafiksel ve basit formdadır ve sahibinin amaçlanan mesajını iletir. Bir kavram veya “anlam” genellikle etkili bir logonun arkasındadır ve amaçlanan mesajı iletir; Profesyonel Logo Tasarımı.

  • Kimliğinizi ortaya çıkarır.
  • Yeni müşterileri sizi tanımaya davet eder.
  • Marka sadakatini kolaylaştırır.

Logo Tasarımı

Potansiyel müşterilere, ürünlerinizin değerli olduğuna ikna etmek için yaklaşık 2 saniyeniz vardır. İyi tasarlanmış bir logo, bir şirketin tüketicilere ilk tanıtımıdır.  Profesyonel Logo Tasarımı, potansiyel müşterilerin dikkatini hızla çekebilir ve şirketin temel değerlerini hızlı bir şekilde iletebilir. Tüketicilerin işletmenizi görünüşüne göre yargılamasına neden olan bu kısa dikkat süresi, şirketiniz adına konuşacak sağlam bir logonuz varsa, avantajınıza olabilir.

Logonuzun, işletmenizin yapacağı ilk izlenim üzerinde büyük bir etkisi olacaktır: Müşterilerinize markanız hakkında bilgi verecek ve onlar için doğru olup olmadığını bilmelerini sağlayacaktır.   İyi tasarlanırsa, potansiyel müşterinin ilgisini çekebilir ve onları şirket hakkında daha fazla bilgi edinmeye davet edebilir.
Logonuz, potansiyel müşterilere kim olduğunuzu, ne yaptığınızı ve bunun onlara nasıl fayda sağladığını söyler. İşinizle ilgili daha önceden bilgisi veya deneyimi olmayan kişilere yaptığınız işleri iletir.

Profesyonel bir tasarımı, yalnızca neyi temsil ettiğinizi iletme gücüne sahip değildir. Aynı zamanda iyi bir ilk izlenim bırakacak ve rekabette öne çıkmanıza yardımcı olacaktır. Logonuz markanızın çok önemli bir parçası olduğundan, iyi yapıldığından emin olmak istersiniz. Logonuz profesyonellikten uzak görünüyorsa, insanlar şüphesiz ürünlerinizi ve hizmetlerinizi ne kadar iyi sunabileceğinizi sorgulayacaktır.

İnsanlar ani kararlar verir ve kötü tasarım insanların sizi tercih etmemesine neden olur. Markanıza yatırım yaptığınızda, işinizin gelişmesini sağlarsınız. Logo tasarımınıza yatırım yaptığınızda marka güvenilirliğiniz  artar ve daha çok potansiyel müşteriye ulaşırsınız.

Gupyco

Logo Tasarım

markalaşma

Marka Kimliği Tasarım

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Logo ve Kurumsal Kimlik

Dijital Önerilerimiz

Dijital önerilerimiz için

Bizi ziyaret edin

Bizi ziyaret edin

Kurumsal Kimliğe Uygun

Marka Bilinirliğini Artırıcı

Vektörel Tasarım

Özgün

Doğru Tasarım

Yaratıcı Tasarım

İzmir Web Tasarım, İzmir Sosyal Medya Yönetimi, İzmir Kurumsal Kimlik, İzmir SEO Danışmanlığı, İzmir Dijital Reklam, İzmir Video Prodüksiyon, İzmir Yazılım, İzmir Kreatif Tasarım ve izmir Promosyon, izmir sosyal medya danışmanlığı izmir web sitesi tasarımı, izmir reklam ajansları, reklam ajansı izmir, izmir logo tasarım, hizmetleri vermektedir.