Gupyco İzmir dijital reklamlarınızı, duyarlılıkla, pazarlama stratejisiyle, yetenekli uzmanlardan oluşan bir ekiple sizler için tasarlıyor.

Dijital Reklam, sosyal medya, arama motorları, web siteleri ve dijital olarak erişilebilen diğer tüm programlar gibi çevrimiçi platformlar aracılığıyla tanıtım materyallerinin yayınlanması sürecidir. Tüketiciler zamanlarının çoğunu internette geçiriyor, bu nedenle işletmenizi doğrudan hedef kitlenizin olduğu yere götürmenize yardımcı olur.  İşte bilmeniz gereken bazı istatistikler:

Google‘ın kendisine göre, kullanıcılar tarafından günde 3,5 milyar arama yapılıyor.
Bu kullanıcıların %92’si ilk SERP’de bulunan işletmeleri seçiyor.
Google‘daki aramaların hacmi her yıl yaklaşık %10 artmakta.
“Yakınımdaki” anahtar kelimesiyle yapılan yerel aramaların %34’ü, gerçek mağazayı ziyaret eden kullanıcılarla sonuçlanıyor.

 

Dijital Reklamlar, çevrimiçi reklam kampanyalarını araştırmak, yönetmek, izlemek, analiz etmek ve iyileştirmek için internet tabanlı reklamcılık yazılımlarını kullanarak çalışır. Sosyal medya reklamcılığı sadece Twitter, Facebook  veya Google‘da hızlı reklam yayınlamak değildir.

Dijital pazarlamada şüphesiz arama motoru optimizasyonun ve arama motoru pazarlamanın önemi çok büyüktür. Etkili bir şekilde yapıldığında, dijital pazarlama, hedef kitlenizin, kullanıcı deneyimine sorunsuz bir şekilde entegre olur ve onları kendi sitenize ve işinize yönlendirir. Bunu doğal ve müdahaleci olmayan bir şekilde yapar.

SEO ve SEM

Bireysel olarak, arama motoru optimizasyonu ve arama motoru pazarlama şüphesiz değerli sonuçlar üretir. Bu stratejiler genellikle iki ayrı ancak etkili seçenek olarak sunulur ve işletme sahiplerine kendi pazarları ve konumları için hangisinin daha değerli olacağına karar vermelidir.

Arama motoru optimizasyonu, başarılı bir uzun ömür için tasarlanmış kritik organik sonuçlar üretir, ancak uzun vadede iş yapar, sabır gerektirir.
Arama motoru pazarlama, hızlı bir geri dönüş getirir, ancak bu hızlı satışları sadık müşterilere dönüştürmek için sağlam bir optimize edilmiş temel gerekir.

Google Ads (Eski adıyla Google AdWords), işletmelerin birçok ürününde ve daha geniş arama ağında reklam vermeleri için Google’ın reklamcılık çözümü ve programıdır.
Google‘da reklam vermek birçok işletme için, yalnızca geliri ve erişimi artırmanın bir yolu olmaktan çok, rekabet gücünü korumak için gerekli hale geldi.

Google Ads‘in en büyük faydası, arama motoru optimizasyonundan daha hızlı çalışmasıdır. Arama motoru optimizasyonu ve Google Ads, daha fazla trafik ve potansiyel müşteri oluşturmak için arama motoru pazarlama stratejileridir.
Ancak, iyi optimize edilmiş bir Ads kampanyası, bir işletmenin aramada, ilk sırayı alması için çok daha hızlı çalışabilir.

Dijital Reklam Oluşturmak

Hedef müşterinizle alaka düzeyini en üst düzeye çıkarmak için kişiselleştirilebilir. Bu da dönüşüm oranlarını en üst düzeye çıkarır. Dijital olduğu için, müşterinizin reklamınızla ilgili olarak yaptığı her adımı takip edebilirsiniz.
Bu, başka yollarla mümkün olmayan bir yatırım getirisi elde etmenizi sağlar. Gelin reklamlarınızı biz tasarlayalım, yönetelim, sizi rakiplerinizden ayıralım ve markanızı bir üst seviyeye taşıyalım.

Gupyco

Dijital Reklam

Gupyco

Sosyal Medya Reklamcılığı

Gupyco

Dijital Reklam Stratejileri

Gupyco

SEO ve SEM

Gupyco

Google Ads Reklamları

Gupyco

Youtube Reklamları

Dijital önerilerimiz

Dijital önerilerimiz için

Bizi ziyaret edin

Bizi ziyaret edin

Marka Bilinirliği

Google Ads Reklamcılığı

Google Arama Reklamları

YouTube Reklamları

Görüntülü Reklamlar

Facebook Business Reklamları

İzmir Web Tasarım, İzmir Sosyal Medya Yönetimi, İzmir Logo Tasarım, İzmir Kurumsal Kimlik, İzmir SEO Danışmanlığı, İzmir Dijital Reklam, İzmir Video Prodüksiyon, İzmir Yazılım, İzmir Kreatif Tasarım ve izmir Promosyon, izmir sosyal medya danışmanlığı izmir web sitesi tasarımı, izmir reklam ajansları, reklam ajansı izmir, dijital reklam izmir, hizmetleri vermektedir.